JA-151ST-A* - bezdrôtový dymu a teploty + spoločná siréna
Slúži na detekciu požiarneho nebezpečenstva v interiéri obytných alebo komerčných budov. Jeho súčasťou je sirénka, ktorá hlási požiarny poplach ako z vlastného detektora, tak z iného požiarneho detektora v systéme. Typ zariadenia...
Kód produktu: 0107-461 EAN: 8595614117753 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový dymu a teploty + spoločná siréna |
| Napájanie | 3 ks lítiové batérie FR6 (AA) 1,5 V / 3,0 Ah |
| Napájanie | 3 ks alkalickej batérie AA 1,5 V, 2,4 Ah |
| Napájanie | Batérie nie sú súčasťou balenia |
| Životnosť batérií | cca 3 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | cca 300 m (voľný terén) |
| Detekcia teploty | trieda A2 podľa STN EN 54-5 |
| Farba krytu | biela |
| Detekcia | optický rozptyl svetla |
| Vlastnosti | citlivosť detektora dymu - m = 0,11 ÷ 0,13 dB/m podľa STN EN 54-7 |
| Vlastnosti | teplota poplachu - +60 °C až +65 °C |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















