JA-150TP* - bezdrôtový izbový termostat
Slúži na meranie a riadenie izbovej teploty. Termostat rozširuje možnosti systému JABLOTRON 100+ v oblasti domácej automatizácie jednoduchej zónovej regulácie. Na spínanie kúrenia sa používajú štandardné programovateľné výstupy...
Kód produktu: 0106-348 EAN: 8595614118224 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový izbový termostat |
| Napájanie | Batérie nie sú súčasťou balenia |
| Napájanie | 2 ks alkalické batérie AA (LR6) 1,5 V/2400 mAh |
| Životnosť batérií | cca 2 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | cca 300 m (voľný terén) |
| Montážna výška | 1,5 m nad úrovňou podlahy |
| Vlastnosti | Rozsah pracovných teplôt: -10 až +70 °C |
| Vlastnosti | Presnosť merania v rozsahu pracovných teplôt - 0,1 °C |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















