JB-EXT-TH-R* - bezdrôtový externý teplomer
Bezdrôtový teplomer sa využije vo vonkajšom alebo klimaticky náročnom prostredí. V aplikácii MyJABLOTRON je možné vykresliť graf teplôt, nastaviť notifikácie teplôt alebo spínanie PG pri dosiahnutí určitej teploty. Typ zariadenia...
Kód produktu: 0107-465 EAN: 8595614120609 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový externý teplomer |
| Napájanie | 1 alebo 2 kusy batérie CR123 |
| Napájanie | Upozornenie: Batéria nie je súčasťou balenia |
| Životnosť batérií | cca 4 roky pri dvoch batériách, cca 2 roky pri jednej batérii s externým snímačom |
| Životnosť batérií | cca 10 rokov pri dvoch batériách, cca 5 rokov pri jednej batérii s interným senzorom |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Krytie | IP 53 |
| Vlastnosti | Rozsah meraných teplôt pre interný teplotný snímač: -25 °C až +60 °C |
| Vlastnosti | Rozsah meraných teplôt pre externý teplotný snímač: -50 °C až +200 °C |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















