JA-151TH* - bezdrôtový detektor teploty
Na základe zmeranej teploty umožnuje ovládať kúrenie pomocou programovateľného výstupu ústredne. Všetky funkcie sa nastavujú v MyJABLOTRON, takže používateľ môže kedykoľvek a odkiaľkoľvek všetko sledovať a ovládať. Typ...
Kód produktu: 0105-605 EAN: 8595614110099 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový detektor teploty |
| Napájanie | lítiová batéria, typ CR2032 (3.0 V, 220 mAh) |
| Napájanie | Upozornenie: Batéria nie je súčasťou balenia |
| Životnosť batérií | cca 2 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | cca 200 m (priama viditeľnosť) |
| Vlastnosti | Presnosť merania v rozsahu pracovných teplôt: ±0,1 °C |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















