JA-180B* - bezdrôt. akusticky detektor rozbitia skla
Detektor rozbitia skla slúži na vyhodnotenie poplachu rozbitím sklenenej výplne dverí, okien, výkladov a pod. Detektor vyniká vysokou odolnosťou falošným poplachom ktoré môžu spôsobiť zvuky podobné triešteniu skla. Typ zariadenia...
Kód produktu: 0104-135 EAN: 8594052539875 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôt. akusticky detektor rozbitia skla |
| Napájanie | typ LS(T)14500 (3,6 V / 2,4 Ah AA) |
| Životnosť batérií | cca 3 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | cca 100 m (priama viditeľnosť) |
| Detekčná plocha | až 9m |
| 3 úrovne zabezpečenia | STN EN 50131-1, STN CLC/TS 50131-2-7-1, STN EN 50131-5-3 stupeň 2 |
| Rozmery | 107 x 28 x 24 mm |
| Prostredie | II. vnútorné všeobecné |
| Pracovná teplota | -10 °C až +40 °C |
| Váha | 55 g |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















