JB-EXT-TH-B - zbernicový externý teplomer
Zbernicový teplomer sa využije vo vonkajšom alebo klimaticky náročnom prostredí. V aplikácii MyJABLOTRON je možné vykresliť graf teplôt, nastaviť notifikácie teplôt alebo spínanie PG pri dosiahnutí určitej teploty. Typ...
Kód produktu: 0107-466 EAN: 8595614120616 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ príslušenstva | zbernicový externý teplomer |
| Pracovná teplota | interné meranie: -40 ~ 60°C |
| Pracovná teplota | externé meranie: -50 ~ 200°C (za použitia JB-TS-PT1000) |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Adresacia modulu v systéme | jedna pozícia |
| Funkcia | graf teplôt, notifikácia, spínanie PGM v systéme |
| Vlastnosti | krytie: IP 53 |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















