JI-111C - IP kamera vnútorná/vonkajšia 2MP - DOME
Videoverifikačné kamery poskytujú užívateľovi a PCO vizuálne potvrdenie toho, čo bolo príčinou poplachu a čo sa v objekte deje. Pri akejkoľvek udalosti vytvorí záznam automaticky, používateľ je tak v obraze, keď sa niečo stane....
Kód produktu: 0107-458 EAN: 8595614119719 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera vnútorná/vonkajšia 2MP - DOME |
| Napájanie | 12 V DC alternatívne z dátového pripojenia PoE 802.3 af (48V) |
| Prúdový odber | Prúdová spotreba vo dne (pokojová): 200 mA Prúdová spotreba v noci (s prísvitom IR): 350 mA |
| Objektív | Dome 2,8 mm |
| Počet pixelov | 2 Mpix |
| Rozlíšenie snímania | 1/2,8" CMOS |
| Typ objektívu | Mono |
| Uhol záberu (horizontálny) | 115° |
| Maximálne rozlíšenie | 1920*1080 bodov |
| Vlastnosti | možnosti otočenia objektívu: 0 ° - 355 ° |
| Výstup komunikačný | RJ-45 10M/100M Ethernet |
| IR prísvit | 70° |
| Dosah IR prísvitu | max. 30 metrov (12x IR LED) |
| Stupeň krytia | IP67 |
| Váha | 500 g |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika


















