LX-402 - vonkajšie, PIR, dosah 12 m
Vonkajší PIR detektor. Nastaviteľná citlivosť v 3 stupňoch. Typ detektora PIR Prostredie vonkajšie Antimasking nie Snímacia charakteristika vejár PET imunita nie PET imunita do výšky inštalácie detektora Dosah 12 m Montážna výška...
Kód produktu: 2205-059 EAN: 788924080864 Výrobca: OPTEX
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | PIR |
| Prostredie | vonkajšie |
| Antimasking | nie |
| Snímacia charakteristika | vejár |
| PET imunita | nie |
| PET imunita do | výšky inštalácie detektora |
| Dosah | 12 m |
| Montážna výška | 2,5 m / pre PET 1,2 - 1,5 m |
| Pokrytie | 12 m, 120° |
| Napájanie | 10,8 - 13,2 V= |
| Max. prúdový odber | 25 mA |
| PIR senzor | quad |
| Citlivosť | 3 úrovne |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper krytu | áno, NC |
| Pracovná teplota | -20 až 50 °C |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















