MAS-353 - zápustný - polarizovaný
Štvordrôtový magnetický kontakt plastový, určený na zápustnú montáž. Pri pokuse o prekonanie magnetu sa rozopne ochranná slučka - tamper. Typ magnetický kontakt závrtný Použitie EZS Prevedenie plast Pracovná vzdialenosť 2 - 23 mm...
Kód produktu: 2107-003 EAN: 8595584664790 Výrobca: ASITA
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ | magnetický kontakt závrtný |
| Použitie | EZS |
| Prevedenie | plast |
| Pracovná vzdialenosť | 2 - 23 mm |
| Kabeláž | 4 vodiče |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Poplachový výstup | NC |
| Spínané napätie/prúd/výkon | max.50 V/max. 250 mA/max. 3 W |
| Tamper | áno, NC |
| Montáž | zápustná |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















