MASR-143 - povrchový - MAR
Magnetický kontakt pre systémy MAR s prepínacím kontaktom, povrchové prevedenie, trojdrôtový prívodný kábel v dĺžke 3 metre, rozmery 54 x 13 x 13 mm, pracovná vzdialenosť 0 - 26 mm. Súčasťou balenia je montážna podložka. Typ...
Kód produktu: 1604-002 EAN: 8595584651639 Výrobca: ASITA
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ | magnetický kontakt povrchový |
| Použitie | MaR |
| Prevedenie | plast |
| Pracovná vzdialenosť | 0 - 26 mm |
| Max. prúdové zaťaženie | 500 mA |
| Kabeláž | 3 vodiče |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Poplachový výstup | NC/NO |
| Spínané napätie/prúd/výkon | max.50 V/max. 250 mA/max. 3 W |
| Montáž | povrchová |
| Obsah balenia | 4 ks plastových podložiek |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















