NV37M - vonkajšia/vnútorná záclona
Vonkajší/vnútorný detektor s charakteristikou záclona, 2 x duálnym PIR. Pre vyhlásenie poplachu je potrebná detekcia z oboch PIR senzorov. Týmto spôsobom je zaistená vysoká odolnosť proti falošným poplachom so zachovaním dostatočnej...
Kód produktu: 2110-065 EAN: 8595584655620 Výrobca: PARADOX
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálny PIR |
| Senzor | 2 x duálne |
| Antimasking | áno, IR |
| Citlivosť | 3 úrovne |
| Imunita voči zvieratám | do veľkosti 50 cm |
| Napájanie | 10-15 V= |
| Prúdový odber | max. 19 mA |
| Odolnosť na elektr. pole | 10 V/m |
| Montážna výška | 2 m |
| Dosah | SHARP režim 10 x 2 m |
| Dosah | PET režim 7,5 x 2 m |
| Poplachový výstup | NC, 28 V = 150 mA |
| Antimasking výstup | NC, 28 V = 150 mA |
| Tamper výstup | NC, 28 V = 150 mA |
| Optická indikácia | viacfarebná LED dióda |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















