NV5 - PIR, pet 16 kg, dosah 12 m
Duálny infrapasívny detektor s plne digitálnym spracovaním signálu, malé rozmery, sférická šošovka, teplotná kompenzácia, citlivosť nastaviteľná v 5-tich úrovniach, odolnosť proti falošným poplachom nastaviteľná v 4 úrovniach,...
Kód produktu: 1402-010 EAN: 8595584629249 Výrobca: PARADOX
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | PIR |
| Prostredie | vnútorná |
| Antimasking | nie |
| Snímacia charakteristika | vejár |
| PET imunita | áno |
| PET imunita do | 16 kg |
| Dosah | 12 m |
| Montážna výška | 2,1 - 3,1 m |
| Pokrytie | 12 m, 90° |
| Napájanie | 9 - 16 V= |
| Max. prúdový odber | 11 mA |
| PIR senzor | duálne |
| Citlivosť | 5 úrovní |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper krytu | áno, NC |
| Detekčná rýchlosť | 0,2 - 3 m/s |
| Odolnosť na elektr. pole | 10 V/m |
| Pracovná teplota | -10 až 50 °C |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















