FX-360 - stropná montáž, PIR, strop od 2,4 do 3,6 m
Stropný detektor s kruhovou charakteristikou. Teplotná kompenzácia a počítadlo impulzov proti falošným poplachom.Typ detektoraPIRProstredievnútornéAntimaskovanienieStropná charakteristika snímania, 360°Odolnosť voči PETnieDosah12...
Kód produktu: 2407-635 EAN: 788924081137 Výrobca: OPTEX
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | PIR | Prostredie | vnútorné |
| Antimaskovanie | nie |
| Stropná charakteristika snímania | , 360° |
| Odolnosť voči PET | nie |
| Dosah | 12 m |
| Montážna výška | 2,4 - 3,6 m |
| Pokrytie | priemer 12 m vo výške do 3,6 m | Pokrytie | priemer 12 m vo výške do 3,6 m |
| Výkon | 9,5 - 18 V= |
| Max. Odber prúdu | 18 mA |
| Snímač PIR | dvojitý |
| Diaľkový výstup | NC |
| Kryt proti sabotáži | áno, NC | Rýchlosť detekcie | 0,3 - 1,5 m/s | Prevádzková teplota | -20 až 50 °C |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















