Pracovné svetlo Viking B6678
Pracovné svetlo Viking B6678
Viking B6678 je profesionálne a vysoko odolné pracovné svetlo, ideálne do dielne, na stavbu, do domácnosti alebo na chatu.
Pracovné svetlo sa vyznačuje svietivosťou 1 000 lm, širokou...
Kód produktu: B6678 EAN: 8595656508380 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Obsah balíka:
1 ks - pracovné svetlo Viking B6678
1 ks - kábel USB-C na USB-A
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Pracovné svetlo Viking B6678 |
| Zdroj svetla: | SMD |
| Svetelnosť: | 400 lm - 1000 lm |
| farba svetla: | 5500 - 6500K, Ra 80 |
| Režim ovládania: | Stlačením spínača ON/OFF aktivujete svetlo a potom jednotlivými stlačeniami prepínate medzi jednotlivými režimami svietenia, až sa nakoniec svetlo vypne. Podržaním spínača ON/OFF sa zmení intenzita svetla. |
| Čas prevádzky: | 6h(Low) - 2h(High) |
| Ochrana: | IPX0/IK07 |
| Rozmery: | 13 x 7,7 x 121,4 cm |
| Kapacita batérie: | 3,65 V 4000 mAh |
| Čas nabíjania: | 4,5 h |
| Ukazovateľ stavu batérie: | 4 LED indikátory |
| Vstup: | USB-C |
| Váha: | 1060g |
Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















