Pracovné svetlo Viking B6742
Viking B6742 Pracovné svetlo
Viking B6742 je praktické a spoľahlivé pracovné svetlo, ideálne do dielne, domácnosti, na stavbu alebo na chatu.
Pracovné svetlo ponúka 400 lm svietivosť, praktické možnosti montáže (háčik na...
Kód produktu: B6742 EAN: 8595656508328 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking B6742 Pracovné svetlo
Viking B6742 je praktické a spoľahlivé pracovné svetlo, ideálne do dielne, domácnosti, na stavbu alebo na chatu.
Pracovné svetlo ponúka 400 lm svietivosť, praktické možnosti montáže (háčik na zavesenie, magnety a flexibilný držiak) a vysokú odolnosť vďaka ochrane IPX6/IK07, čo ocenia profesionáli aj domáci majstri.
Výhodou tohto svetla je, že na jeho nabíjanie nepotrebujete bežné batérie, stačí použiť nabíjací kábel podľa technických špecifikácií uvedených pre konkrétny vstup alebo spôsob nabíjania.
Obsah balíka:
1 ks - ručné pracovné svetlo Viking B6742
1 ks - kábel USB-C na USB-A
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Ručné pracovné svetlo Viking B6742 |
| Svetelný zdroj | SMD+COB |
| Svetelnosť: | 120 lm - 400 lm - 200 lm (SMD) |
| farba svetla: | 5500 - 7500K, Ra 70 |
| Režim ovládania: | Stlačením spínača ON/OFF aktivujete svetlo a potom jednotlivými stlačeniami prepínate medzi jednotlivými režimami svietenia, až sa nakoniec svetlo vypne. |
| Čas prevádzky: | 9h(Low) - 3h(High) - 5h(SMD) |
| Ochrana: | IPX6/IK07 |
| Rozmery: | 16,5 x 5,4 x 3 cm |
| Kapacita batérie: | 3,7 V 2200 mAh |
| Čas nabíjania: | 2,5 h |
| Ukazovateľ stavu batérie: | 4 LED indikátory |
| Vstup: | USB-C |
| Váha: | 193g |
Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















