Pracovné svetlo Viking B6846
Viking B6846 pracovné svetlo
Viking B6846 je flexibilné a spoľahlivé pracovné svetlo, ideálne do dielne, domácnosti, na stavenisko alebo chatu.
Pracovné svetlo ponúka 420 lm jasu, praktické možnosti upevnenia (háčik na zadnej...
Kód produktu: B6846 EAN: 8595656508304 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking B6846 pracovné svetlo
Viking B6846 je flexibilné a spoľahlivé pracovné svetlo, ideálne do dielne, domácnosti, na stavenisko alebo chatu.
Pracovné svetlo ponúka 420 lm jasu, praktické možnosti upevnenia (háčik na zadnej strane a silný magnet) a vysokú odolnosť vďaka ochrane IPX6/ IK07, ktorú ocenia profesionáli aj domáci majstri.
Výhodou tohto svetla je, že na jeho nabíjanie nepotrebujete bežné batérie, stačí použiť nabíjací kábel podľa technických špecifikácií uvedených pre konkrétny vstup alebo spôsob nabíjania.
Kľúčové vlastnosti:
- Dvojité osvetlenie: Hlavné predné svetlo s nastaviteľnou intenzitou (120 lm - 420 lm) a horné kruhové svetlo (45 lm) pre rôzne situácie.
- Pružný dizajn:Pružný držiak umožňuje nastaviť svetlo do optimálneho uhla podľa potreby.
- Praktický držiak:Vstavaný háčik na zadnej strane a silný magnet na spodnej strane na jednoduchú manipuláciu a upevnenie na kovové povrchy.
- Odolnosť: Ochrana IPX4/IK07 poskytuje odolnosť proti striekajúcej vode a mechanickým nárazom.
Obsah balenia:
1 ks - pracovné svetlo Viking B6846
1 ks - kábel USB-C na USB-A
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Viking B6846 |
| Zdroj svetla: | SMD+COB |
| Svietivosť: | 120 lm (nízka) - 420 lm (vysoká) - 45 lm (horná) |
| Farba svetla: | 6000 - 7000K, Ra 70 |
| Režim ovládania: | Stlačením spínača ON/OFF sa svetlo aktivuje a potom sa jednotlivými stlačeniami prepínajú režimy svietenia, až sa nakoniec svetlo vypne |
| Rozmery: | 6 x 3,2 x 19 cm |
| Ochrana | IPX4/IK07 |
| Kapacita batérie: | 3,7 V 4400 mAh |
| Čas prevádzky | 10h (Low) - 3h (High) - 25h (Top) |
| Čas nabíjania: | 4,5 h |
| Vstup: | USB-C |
| Váha: | 298 g |
Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















