Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking SR24
Viking SR24 Solárne vonkajšie svetlo LED so senzorom pohybu
Vonkajšie priestory vášho domu alebo pozemku vybavte účinným a úsporným senzorom PIR solárnym LED svetlom. Viking SR24 poskytuje jasné osvetlenie (4000 K) s vysokou presnosťou...
Kód produktu: VSR24 EAN: 8595656504719 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking SR24 Solárne vonkajšie svetlo LED so senzorom pohybu
Vonkajšie priestory vášho domu alebo pozemku vybavte účinným a úsporným senzorom PIR solárnym LED svetlom. Viking SR24 poskytuje jasné osvetlenie (4000 K) s vysokou presnosťou farieb a svietivosťou až 1000 lm. Podľa potreby si môžete vybrať zo štyroch režimov osvetlenia.
Snímač PIR s detekčným uhlom 120° má rozsah až 5 metrov. Po zistení pohybu sa svetlo automaticky zapne. Moderný a výkonný monokryštalický solárny panel poskytuje vysoký nabíjací výkon. Viking SR24 sa vyznačuje odolnou konštrukciou s certifikovaným spôsobom krytia IP54.

Kľúčové vlastnosti:
- Svietivosť až 1000 lm
- Silné osvetlenie LED (4000 K) s vysokou presnosťou farieb (Ra>70)
- LED 2835 (20 ks) LED sa používajú ako zdroj svetla
- Integrovaný PIR snímač s detekčným uhlom 120° a dosahom až 5 metrov
- 4 režimy osvetlenia, zmena režimu pomocou tlačidla
- Svetlo môže fungovať až 10 dní v nevhodných podmienkach
- Solárne napájanie prostredníctvom monokryštalického solárneho panelu s napätím 4,86 V/1,5 W
- Plné nabitie batérie za 7 hodín
- Robustné telo s krytím IP54
Moderné a energeticky úsporné osvetlenie
Osvetlenie Viking SR24 je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá moderné a energeticky úsporné vonkajšie osvetlenie. Svetlo LED jednoducho pripevníte na vami zvolené miesto a vďaka solárnej energii bude osvetlenie Viking SR24 bezúdržbové.
Použitý monokryštalický solárny panel má výkon 4,86 V/1,5 W. Ak sú vonku nevhodné podmienky, svetlo Viking SR24 môže pracovať až ďalších 10 dní.
Solárne LED vonkajšie svetlo s pohybovým senzorom Viking SR24 je ideálne na použitie v záhrade, na príjazdovej ceste, terase alebo pri vchodových dverách.

Obsah balenia:
1 ks - Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking SR24
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Viking SR24 Solar LED Outdoor Motion Sensor Light |
| Svietivosť: | 1000 lm |
| Svetelná farba: | 4000K, Ra>70 |
| Typ svetla: | LED 2835, 20ks |
| Svetelné hodiny v nevhodných podmienkach: | >10 dní |
| Režim kontroly: |
tlačidlo, zapnutie/vypnutie stlačením na 1,5 s krátke stlačenie pre zmenu režimu osvetlenia |
| Režim osvetlenia: | M1:25% pri východe slnka M2:10%+PIR(30S) do úsvitu M3:0%+PIR(30S) do úsvitu M4:100% do úsvitu |
| Ukazovateľ režimu: |
Pri zmene režimu osvetlenia bliká svetelný indikátor podľa režimu: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technológia: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP54 |
| Materiál: | ABS+PS |
| Výška montáže: | 3m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozmery: | 28,3 x 5,9 x 6,2 cm |
| Technické špecifikácie solárneho panelu: | |
| Typ: | Monokryštalický |
| Výkon: | 4,86 V/1,5 W |
| Špecifikácie batérie: | |
| Typ batérie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjania/vybíjania: | 0~45°C/-20~60°C |
| Čas nabíjania: | 7h |
| Aktivita: | 160lm/W |
| Hmotnosť celého výrobku: | 310g |
Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika




















