Pracovné svetlo Viking B6916
Viking B6916 Pracovné svetlo
Viking B6916 je praktické a výkonné pracovné svetlo, ideálne do dielne, domácnosti alebo na chatu.
Pracovné svetlo Viking B6916 poskytuje svietivosť 3 500 lm, nastaviteľnú intenzitu svetla, podstavec s...
Kód produktu: B6916 EAN: 8595656508724 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking B6916 Pracovné svetlo
Viking B6916 je praktické a výkonné pracovné svetlo, ideálne do dielne, domácnosti alebo na chatu.
Pracovné svetlo Viking B6916 poskytuje svietivosť 3 500 lm, nastaviteľnú intenzitu svetla, podstavec s možnosťou otáčania až o 180°
Výhodou tohto svetla je, že na jeho nabíjanie nepotrebujete bežné batérie, stačí použiť napájací adaptér, ktorý je prílohou príslušenstva.
Kľúčové funkcie:
- Prepojenie na elektrickú sieť
- Polohovateľný stojan: otočný o 180° na presné nastavenie svetla v požadovanom uhle.
- Nastaviteľná intenzita svetla: Vyberte si zo siedmich úrovní svietivosti (500 lm až 3500 lm) a prispôsobte svetlo svojim aktuálnym potrebám.
- Odolnosť: Stupeň krytia IPX4/IK07 chráni svetlo Viking B6916 pred vodou a nárazmi, takže je vhodné na použitie v náročných podmienkach.
Obsah balenia:
1 ks - pracovné svetlo Viking B6916
1 ks - kábel DC Jack s adaptérom
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Pracovné svetlo Viking B6916 |
| Svetelný zdroj | COB |
| Svetelnosť: |
500 lm, 1000 lm, 1500 lm, 2000 lm, 2500 lm, 3000 lm, 3500 lm |
| Farba svetla: | 5700 - 6200K, Ra 80 |
| Režim ovládania: |
Stlačením vypínača ON/OFF aktivujete alebo deaktivujete svetlo. Pomocou + - zvýšite/znížite intenzitu svetla. |
| Čas prevádzky: | 12h, 6,5h, 4,5h, 3,4h, 2,7h, 2,3h |
| Ochrana: | IPX4/IK07 |
| Rozmery: | 21,1 x 21,1 x 6,4 cm |
| Kapacita batérie: | 14,6 V 4000 mAh |
| Čas nabíjania: | 3,5 h |
| Vstup: | DC Jack |
| Výstup: | USB-A |
| Váha: | 1461 g |
Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















