Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking M328 SET
Viking M328 Solárne LED stropné svetlo so senzorom pohybu - 2ks v balení
Solárne LED svetlo s pohybovým senzorom a s 328ks vysoko svietivých LED diód,bez možnosti pripojenia k elektrickej sieti, napríklad do záhrady, pred vchod...
Kód produktu: M328SET EAN: 8595656506027 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking M328 Solárne LED stropné svetlo so senzorom pohybu - 2ks v balení
- Solárne LED svetlo s pohybovým senzorom a s 328ks vysoko svietivých LED diód,bez možnosti pripojenia k elektrickej sieti, napríklad do záhrady, pred vchod do domu a pod.
- Vďaka solárnemu napájaniu je LED svetlo úplne samostatné a nezávislé od sieťového napájania.
- Je veľmi jednoduché na inštaláciu a počas niekoľkých okamihov dokážete osvetliť akýkoľvek priestor bez potreby dodatočného zapojenia.
- Batérie v sol. svietidlách poskytujú dostatok energie na celonočné osvetlenie. Ďalšou výhodou okrem jednoduchej inštalácie a mobility je ich individuálne nastavenie intenzity osvetlenia podľa aktuálnych potrieb.
- Vstavaný snímač pohybu detekuje pohyb až do 8 m v uhle pohľadu 120°, dokáže rozpoznať aj falošný pohyb (pohyb konárov, vietor atď.).
- Rozptyl svetla až do 270° !
- Odolnosť voči dažďu a vode IP65 (dážď, striekajúca voda, silný vietor s dažďom, sneh atď.).
- Výhodou svetiel série M, je ochranný plastový kryt svetla LED s pravidelnými lommi na vnútornej strane, ktoré zabezpečujú lepšiu vodivosť a rozptyl svetla, oproti obyčajnému, priehľadnému krytu.

| Technické špecifikácie: | |
| Označenie | VIKING M328 SET |
| Solárny panel: | Polykryštalický, 5,5 V, 2 W |
| Svietivosť: | 3000lm |
| Počet LED: | 328ks |
| Typ batérie: | Li-ion batéria 2500 mAh/3,7 V |
| Úroveň ochrany: | IP65 |
| Detekcia pohybu do: | 3-5m |
| Zorný uhol senzora: | 120° |
| Rozptyl svetla: | 270° |
| Módy: | plné svetlo, tlmené svetlo + pohybom aktivované plné svetlo, stále tlmené svetlo |
| rozmer svetla | 170*58*104mm |
| Certifikácia: | CE, RoHS |
| Hmotnosť výrobku: | 220 g |
| Hmotnosť balenia: | 508 g |
| Čas nabíjania: | 8h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Svetlá farba: | biela, 6000K |





Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















