Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu VIKING S180
VIKING S180 Solárne stropné LED svietidlo so senzorom pohybu
Solárne LED svetlo so senzorom pohybu a so 180 LED diódami s výkonom 1200 lm je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez možnosti pripojenia k elektrickej...
Kód produktu: S180 EAN: 8595656509165 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
VIKING S180 Solárne stropné LED svietidlo so senzorom pohybu
Solárne LED svetlo so senzorom pohybu a so 180 LED diódami s výkonom 1200 lm je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez možnosti pripojenia k elektrickej sieti, ako napr. Vďaka solárnemu napájaniu je svetlo LED úplne samostatné a nezávislé od elektrickej siete. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. V priebehu niekoľkých okamihov dokážete osvetliť akýkoľvek priestor a bez potreby dodatočného zapojenia.

Batéria v solárnom svetle poskytuje dostatok energie na celonočné osvetlenie. Doba svietenia závisí od intenzity svetla. V závislosti od zvoleného režimu svietenia vám LED svetlo vydrží svietiť 8-12 hodín. Zabudovaný snímač pohybu rozpoznáva pohyb od 3 do 5 m v zornom uhle 120° a dokáže rozpoznať aj falošný pohyb (pohyb konárov, vietor atď.

Ďalšou výhodou okrem jednoduchej inštalácie a mobility je individuálne nastavenie intenzity osvetlenia podľa aktuálnych potrieb. Rozptyl svetla je až 270° ! Odolnosť proti dažďu a vode IP65 chráni svetlo pred prírodnými vplyvmi, ako je dážď, striekajúca voda, silný vietor s dažďom, snehom atď. Svetlo vám osvetlí cestu za každého počasia.

Kľúčové vlastnosti:
- 180 LED s 1200 lm
- Solárne napájanie
- Senzor pohybu 2-5 m 120°
- Jednoduchá inštalácia na stenu
- Dostatočný výkon pre celonočné osvetlenie
- 3 režimy intenzity svetla
- Rozptyl svetla až do 270° vďaka rotácii svetla do 74 m2
- Odolnosť voči dažďu a vode IP65
- doba svietenia 8-12 hodín v závislosti od intenzity svetla
- automatické spustenie a detekcia noci

| Technické špecifikácie | |
| Označenie | VIKING S180 |
| Solárny panel: | 1,5 W |
| Svietivosť: | 1200lm |
| Počet LED: | 180ks |
| Typ batérie: | Li-ion batéria 2200 mAh/3,7 V |
| Úroveň ochrany: | IP65 (platí len vtedy, ak sú všetky vstupné a výstupné konektory zakryté, napr. silikónovým ochranným krytom) |
| Rozptyl svetla: | 270° |
| Senzor pohybu: | 120° |
| Módy: | plné svetlo so senzorom, tlmené svetlo + plné svetlo so senzorom, stále tlmené svetlo |
| Rozmery svetla: | 300 x 100 x 96 mm |
| Certifikácia: | CE, RoHS, FCC |
| Veľkosť balenia: | 160 x 105 x 173 mm |
| Hmotnosť výrobku: | 480 g |
| Čas nabíjania: | cca 8 h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Svetlá farba: | biela, 6000K |

Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















