Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking SR39
Viking SR39 Solárne vonkajšie svetlo LED so senzorom pohybu
Vybavte svoj domov účinným a úsporným solárnym LED svetlom, ktoré je vybavené senzorom pohybu. Toto nástenné svietidlo poskytuje jasné osvetlenie (4000 K) s vysokou...
Kód produktu: VSR39 EAN: 8595656504306 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking SR39 Solárne vonkajšie svetlo LED so senzorom pohybu
Vybavte svoj domov účinným a úsporným solárnym LED svetlom, ktoré je vybavené senzorom pohybu. Toto nástenné svietidlo poskytuje jasné osvetlenie (4000 K) s vysokou presnosťou farieb a svietivosťou až 800 lm (rozdelené na ľavé a pravé svetlo, obe 400 lm), čím poskytuje svetelné pokrytie až 20 m2.
Podľa potreby si môžete vybrať zo štyroch režimov osvetlenia. Snímač PIR má uhol detekcie 120° a dosah 5 m. Viking SR39 je ideálnou voľbou pre bezpečné a spoľahlivé vonkajšie osvetlenie.

Kľúčové vlastnosti:
- Svietivosť až 800 lm, dve svetlá (ľavé a pravé) so 400 lm
- Silné osvetlenie LED (4000 K) s vysokou presnosťou farieb (Ra>70)
- LED 2835 (ľavé a pravé svetlo, každé 12 ks) slúži ako zdroj svetla
- 4 režimy osvetlenia, zmena režimu pomocou tlačidla
- Snímač pohybu PIR s uhlom detekcie 120° a dosahom až 5 metrov
- Pri zistení pohybu sa rozsvieti na 30 sekúnd
- V nevhodných podmienkach vydrží svetlo svietiť až 7 dní
- Solárne napájanie prostredníctvom monokryštalického solárneho panelu s napätím 4,4 V/1,3 W
- Plné nabitie batérie za 7 hodín

Spoľahlivé a energeticky účinné osvetlenie
Viking SR39 je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá moderné a energeticky úsporné osvetlenie s detekciou pohybu.
Vonkajšie LED svetlo jednoducho pripevníte na vami zvolené miesto a vďaka solárnej energii bude svetlo Viking SR39 bezúdržbové. Ak sú vonku nevhodné podmienky, svetlo Viking SR39 môže pracovať až 7 dní.
Solárne vonkajšie LED svetlo Viking SR39 je ideálne na použitie v záhrade, na príjazdovej ceste, terase alebo pri vchodových dverách.

Obsah balíka:
1 ks - Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking SR39
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Viking SR39 Solárne LED vonkajšie svetlo so senzorom pohybu |
| Svietivosť: | 800 lm (ľavé a pravé svetlo, každé 400 lm) |
| Farba svetla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ svetla: | LED 2835, 24 ks (ľavé a pravé svetlo, po 12 ks) |
| Svetelné pokrytie: | 20m2 |
| Svetelné hodiny v nevhodných podmienkach: | >7 dní |
| Režim ovládania (prepínač ON/OFF): |
1. Zapnutie/vypnutie Stlačte na 1,5 s |
| Režim osvetlenia: | Režim M1: 20% jas svetla do svitania Režim M2: 10% jas svetla (PIR 30s) do svitania Režim M4: 100% jas svetla do svitania |
| Indikácia režimu: |
|
| Technológia: | ALS2.4 |
| Ochrana: | IP44 |
| Materiál: | ABS |
| Výška montáže: | 2,5 m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozmery: | 13,9 x 11,8 x 5,3 cm |
| Technické špecifikácie solárneho panelu: | |
| Typ: | Monokryštalický |
| Výkon: | 4,4 V/1,3 W |
| Špecifikácie batérie: | |
| Typ batérie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjania/vybíjania: | -10 °C~+55 °C |
| Čas nabíjania: | 7h |
| Efektívnosť: | 160lm/W |
| Celková hmotnosť: | 300 g |
Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















