Pracovné svetlo Viking B6926
Viking B6926 pracovné svetlo
Viking B6926 je výkonné a všestranné pracovné svetlo, ideálne do náročných podmienok. Skvele sa hodí aj na použitie v domácnosti, na chate, pri kempovaní, fotografovaní a iných činnostiach. Toto...
Kód produktu: B6926 EAN: 8595656508717 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Obsah balíka:
1 ks - pracovné svetlo Viking B6926
1 ks - adaptér s nabíjacím káblom
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Pracovné svetlo Viking B6926 |
| Svetelný zdroj | SMD |
| Svetelnosť: | 500 lm - 1500 lm - 5000 lm |
| Farba svetla: | Studená - teplá, Ra 80 |
| Režim ovládania: |
Rozmontujte pracovné svetlo a nastavte ho. Stlačením spínača ON/OFF svetlo aktivujte a potom jednotlivými stlačeniami prepínajte medzi jednotlivými režimami svietenia, kým sa svetlo nakoniec nevypne. Stlačením spínača ON/OFF (ikona slnka/ikony svetla) nastavte farbu svetla. |
| Čas prevádzky: | 5h(Low) - 2,5h(Medium) - 1h(High) |
| Ochrana: | IPX4/IK07 |
| Rozmery: | 192 x 16 x 12,2 (rozložený), 89 x 16 x 12,2 (zložený) cm |
| Kapacita batérie: | 7,3 V 4000 mAh |
| Čas nabíjania: | 4h |
| Ukazovateľ stavu batérie: | 4 LED indikátory |
| Vstup: | Nabíjanie pomocou priloženého adaptéra |
| Hmotnosť: | 4422 g |
Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















