Pracovné svetlo Viking B6620
Pracovné svetlo Viking B6620
Viking B6620 je praktické a spoľahlivé pracovné svetlo, ideálne do dielne, domácnosti, na stavbu alebo na chatu.
Toto pracovné svetlo poskytuje svietivosť 400 lm, dlhý (až 40 hodín v režime Top) svetelný...
Kód produktu: B6620 EAN: 8595656508427 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Pracovné svetlo Viking B6620
Viking B6620 je praktické a spoľahlivé pracovné svetlo, ideálne do dielne, domácnosti, na stavbu alebo na chatu.
Toto pracovné svetlo poskytuje svietivosť 400 lm, dlhý (až 40 hodín v režime Top) svetelný tok a praktickú výsuvnú základňu, čo ocenia profesionáli aj domáci majstri.
Výhodou tohto svetla je, že na jeho nabíjanie nepotrebujete bežné batérie, stačí použiť nabíjací kábel podľa technických špecifikácií uvedených pre konkrétny vstup alebo spôsob nabíjania.
Kľúčové funkcie:
-
- Flexibilita nastavenia: Hlavné svetlo sa dá nakloniť o 180 stupňov, aby smerovalo svetlo presne tam, kam je potrebné.
- Praktická výsuvná základňa: Spodnú časť svetla možno vysunúť a pripevniť na stôl, pracovnú plochu alebo iný povrch na stabilné a pohodlné používanie.
- Magnet a háčik: Spodná časť obsahuje magnet na pripevnenie ku kovovým povrchom a háčik na zavesenie, čo poskytuje flexibilitu na použitie v rôznych prostrediach.
- Jednoduché ovládanie: Jednoduché ovládanie pomocou vypínača ON/OFF, prepínanie medzi režimami a dvojité stlačenie na aktiváciu horného svetla. Dlhým stlačením nastavíte intenzitu svetla.
- Dlhá výdrž: Prevádzkový čas až 20 hodín v červenom režime, až 40 hodín v hornom režime alebo 10 hodín v režime SMD.
- Odolnosť: Ochrana IPX0 a IK07 zaručuje, že svetlo vydrží aj náročné podmienky.
- Rýchle nabíjanie: Doba nabíjania iba 4 hodiny prostredníctvom USB-C, takže svetlo je rýchlo pripravené na použitie.
- Kompaktné a prenosné: Svetlo váži len 186 g a má rozmery 15,8 x 3,1 x 4,5 cm, takže sa ľahko prenáša a skladuje.
Obsah balenia:
1 ks - pracovné svetlo Viking B6620
1 ks - kábel USB-C na USB-A
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Pracovné svetlo Viking B6620 |
| Svetelný zdroj | COB+SMD |
| Svetelnosť: | 400 lm(biela) - 10 lm(červená) - 50 lm(horná) - 160 lm(SMD) |
| Farba svetla: | 5500 - 7500K, Ra 80(biela), Ra 70(horná), Ra 80(SMD) |
| Režim ovládania: | Stlačením spínača ON/OFF aktivujete svetlo a potom jednotlivými stlačeniami prepínate medzi režimami svetla, až sa nakoniec svetlo vypne. Dvojitým stlačením aktivujete okrúhle horné svetlo. Podržaním vypínača ON/OFF môžete nastaviť intenzitu svetla. |
| Rozmery: | 15,8 x 3,1 x 4,5 cm |
| Ochrana | IPX0/IK07 |
| Kapacita batérie: | 3,7 V 2600 mAh |
| Čas prevádzky | 3,5h(biela) - 20h(červená) - 40h(horná) - 10h(SMD) |
| Čas nabíjania: | 4h |
| Vstup: | USB-C |
| Váha: | 186g |
Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















