Viking HDs03 4G solárna HD kamera
Solárna HD kamera Viking HDs03 4G
Solárna HD kamera VIKING HDs03 4G sotočným motorizovaným objektívom, ochranouIP66 a výkonným nočným infračerveným videním. Vhodný na zabezpečenie priestorov bez napájania.
Vďaka...
Kód produktu: VHDS03B EAN: 8595656508953 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Solárna HD kamera Viking HDs03 4G
Solárna HD kamera VIKING HDs03 4G sotočným motorizovaným objektívom, ochranouIP66 a výkonným nočným infračerveným videním. Vhodný na zabezpečenie priestorov bez napájania.
Vďaka solárnemu panelu je kamera úplne nezávislá od elektrickej siete. Solárna kamera je vybavená senzorom PIR, ktorý spoľahlivo rozpozná pohyb do vzdialenosti 8 metrov.

Funguje len so SIM kartou 4G (nie je kompatibilná so SIM kartami Orange) a PIN kód na karte musí byť deaktivovaný.
Kľúčové funkcie:
- Typ pripojenia 4G
- Jednoduché ovládanie prostredníctvommobilnej APP
- Možnosť ukladať údaje na štandardné Pamäťové karty TF/MicroSD alebo na Cloudové úložisko
- Funkcia PIR detekcia pohybu človeka (dosah 8 m) a oznámenia na mobilný telefón
- IR (infračervené) a farebné nočné videnie do 30 m
- Rotačný motorizovaný objektív
- Rozlíšenie Full HD 1080P (1920x1080 pixelov)
- Zaznamenaný videozáznam je kódovaný vo formátochH.265 a H.264+
- Napájaniesolárnym panelom s výkonom až 20 W
- Krytie IP66 proti vode a prachu

Vysoká kvalita a rozlíšenie



- 2x nástavec na solárny panel
- Kamera
- Nabíjací kábel
- Predlžovací kábel
- Inštalačná súprava a pinzeta
- Vonkajšia batéria
- Stenový držiak (pre solárny panel)
| Technické špecifikácie: | |
| Typ senzora: | 4MP 1/2,7" CMOS |
| Karta SIM: | Nano SIM |
| Rozlíšenie záznamu: | 1920*1080 |
| Kapacita batérie: | 20000mAh |
| Kapacita solárneho panelu: | 20W |
| Nočné videnie: | IR (infračervené) a farebné |
| Podpora kariet TF: | 16GB-128GB |
| Prevádzková teplota: | -10~60 °C |
| Spotreba energie v pohotovostnom režime: | 0,05 W |
| Ochrana: | IP66 (platí len vtedy, ak sú všetky vstupné a výstupné konektory zakryté napr. silikónovým ochranným krytom) |
| Rozmery: | 235*240*115mm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Vhodný adaptér na nabíjanie - parameter | DC 5V/2A |
| zorný uhol | 350°/90° |
| Cena cloudového úložiska: | |
| 30-dňové predplatné (7-dňový archívny záznam v cloude) | 1,99 USD |
| 30-dňové predplatné (30 dní archivovaný záznam v cloude) | 3,99 USD |
| 180-dňové predplatné (7 dní archivovaný záznam v cloude) | 10,99 USD |
| 180-dňové predplatné (30 dní archivovaný záznam v cloude) | 19,99 USD |
| 360-dňové predplatné (7 dní archivovaný záznam v cloude) | 19,99 USD |
| 360-dňové predplatné (30 dní archivovaný záznam v cloude) | 39,99 USD |
Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















