VHC-1 v2 - vonkajšia jednotka s kamerou
Vonkajšia dverná jednotka s kamerou. Obsahuje kameru, prisvietenie, tlačidlo zvončeka, reproduktor, mikrofón a relé na ovládanie dverného zámku. Typ modulu vonkajšia dverná jednotka s kamerou Napájanie 22 - 27 V DC zo zdroja VT-SEPv2+PS1...
Kód produktu: 1704-021 EAN: 8595584636278 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | vonkajšia dverná jednotka s kamerou |
| Napájanie | 22 - 27 V DC zo zdroja VT-SEPv2+PS1 |
| Prúdový odber | min. 35 mA, max. 130 mA |
| Kamera | Color ARS, široký uhol záberu 105° |
| Prísvit | áno, LED |
| Výstup pre dverný zámok | 1 x relé NO/NC (možno rozšíriť o druhé relé pomocou modulu VT-RELÉ ) |
| Napájanie zámku | z jednotky, max. 270 mA/12 V DC (nie je možné napájať samozamykacie zámky) |
| Napájanie zámku | ext. zdroj, zaťaženie relé max. 24V/1A DC/AC |
| Doba otvorenia dverného zámku | 1 - 99 sekúnd |
| Odchodové tlačidlo | áno - iba pri napájaní zámku z jednotky |
| Čas hovoru | max. 90 sekúnd |
| Ovládacie tlačidlo | zvonenie |
| Počet dverných jednotiek v systéme | max. 4 (pri použití modulu VT-BUS4A) |
| Kabeláž | 2 drôty, krútené, netienené |
| Inštalácia | povrchová |
| Prevedenie | kov |
| Farba | strieborná |
| Súčasť balenia | nerezová strieška (š 95 xv 180 xh 41 mm) |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















