Vonkajšie solárne LED svetlo VIKING D26
Solárne stropné svetlo LED D26
Solárne LED svetlo s 26 vysoko svietivými LED diódami je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez možnosti pripojenia k elektrickej sieti, ako napr. Vďaka solárnemu napájaniu je...
Kód produktu: D26 EAN: 8595656509158 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Solárne stropné svetlo LED D26
Solárne LED svetlo s 26 vysoko svietivými LED diódami je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez možnosti pripojenia k elektrickej sieti, ako napr. Vďaka solárnemu napájaniu je svetlo LED úplne samostatné a nezávislé od elektrickej siete. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Či už svetlo nainštalujete na stenu, alebo ho zapojíte do zeme, dokážete osvetliť akýkoľvek priestor v priebehu niekoľkých okamihov a bez potreby dodatočnej kabeláže.

Batéria v solárnom svetle poskytuje dostatok energie na celonočné osvetlenie. Doba svietenia závisí od intenzity svetla. V závislosti od zvoleného režimu svietenia vám LED svetlo vydrží svietiť 8-15 hodín.

Ďalšou výhodou okrem jednoduchej inštalácie a mobility je individuálne nastavenie intenzity osvetlenia podľa aktuálnych potrieb. Rozptyl svetla je až 120° ! Odolnosť proti dažďu a vode IP65 chráni svetlo pred prírodnými živlami, ako je dážď, striekajúca voda, silný vietor s dažďom, snehom atď. Svetlo vám osvetlí cestu za každého počasia.

Kľúčové vlastnosti:
- 26 LED s 650 lm
- Solárne napájanie
- Jednoduchá inštalácia na stenu alebo do zeme
- Dostatočný výkon na celonočné osvetlenie
- 3 režimy intenzity svetla (100 %, 50 %, 30 %)
- Rozptyl svetla až 120° vďaka rotácii svetla
- Odolnosť voči dažďu a vode IP65
- doba svietenia 8-15 hodín v závislosti od intenzity svetla

| Technické špecifikácie | |
| Označenie | VIKING D26 |
| Solárny panel: | 5,5 V/1 W |
| Svietivosť: | 650 lm |
| Počet LED: | 26 ks |
| Typ batérie: | Li-ion batéria 2200 mAh/3,7 V |
| Úroveň ochrany: | IP65 (platí len vtedy, ak sú všetky vstupné a výstupné konektory zakryté, napr. silikónovým ochranným krytom) |
| Rozptyl svetla: | 120° |
| Módy: | 30%, 50%, 100% |
| Svetelný rozmer | 250 x 90 x 140 mm |
| Certifikácia: | CE, RoHS, FCC |
| Veľkosť balenia: | 195 x 135 x 60 mm |
| Hmotnosť výrobku: | 240g |
| Čas nabíjania: | cca 8 h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Svetlá farba: | biela, 6000K |
Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















