VTH2612L-W - 4,3" monitor
Vnútorný handsfree IP videotelefón DAHUA. Monitor je vybavený dotykovým 4,3" TFT displejom s rozlíšením 480 x 272 pixelov, reproduktorom a mikrofónom. Komunikácia v systéme prostredníctvom protokolu SIP. Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 2,4...
Kód produktu: 2312-069 EAN: 6923172547422 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | snímací monitor pre 2-vodičový IP videotelefónny systém DAHUA |
| Displej | kapacitný, dotykový TFT |
| Veľkosť displeja | diagonálny 4,3" |
| Rozlíšenie displeja | 480 x 272 bodov |
| Napájanie | 48 V DC (napájací zdroj nie je súčasťou dodávky) |
| Napájanie | diaľkové - Iba VTNS2003B-2 |
| Napájanie cez Ethernet (PoE) | neuplatňuje sa |
| Spotreba | kľud/max.: 4 W / 6 W |
| Eternet | 10M/100Mbps, TCP/IP, Wi-Fi (2,4 GHz) |
| Funkcie | Zobrazenie prichádzajúceho videohovoru z VTO, obojsmerná hlasová komunikácia |
| Funkcie | Otváranie dverí (Lock1, Lock2) |
| Funkcia | Monitorovanie kamier VTO, zobrazenie externých IP kamier / kanálov NVR | Funkcia | interkom medzi monitormi |
| Komunikačný protokol | Protokol SIP | Alarmový vstup / výstup | 4x vstup / 1x výstup |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















