VTNS2003B-2 - 2 vodičový switch
Switch pre napájanie vonkajších jednotiek a monitorov DAHUA, určených pre 2 vodičový systém. K jednému switchu je možné pripojiť vždy maximálne jednu vonkajšiu jednotku radu VTO alebo až 6 monitorov VTH. V prípade kombinácie 1x...
Kód produktu: 2106-037 EAN: 6939554943317 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | 2-vodičový napájací switch DAHUA |
| Počet portov celkom | 1x OUT (pripojenie VTO a VTH) |
| Počet portov celkom | 1x UP | DOWN (kasdáda switchov VTNS) |
| Počet portov celkom | 2x RJ-45 (10/100M, Ethernet, DATA port) |
| Napájanie | 48 V DC, min 1A (zdroj nie je súčasť balenia) |
| Napájanie | konektor (DC jack, 5,5 x 2,1 mm, female) |
| Napájanie | príklad zdroja: PS-ADP-48V-2A (DC 48 V @ 2A), objednať samostatne. |
| Spotreba | do 200 mA (vlastná spotreba switchu) |
| Prúdový odber | skutočný (súčet odberu všetkých napájaných zariadení + vlastná spotreba switcha) |
| Max. prúdové zaťaženie | max. 3 A (súčet skutenčných odberov na portoch OUT + UP | DOWN) |
| Prevedenie | plast |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















