VTO3312Q-P - vonkajšia IP jednotka s kamerou
Vonkajšia dverná IP jednotka s kamerou. Komunikácia po SIP protokole. Obsahuje kameru, IR prísvit, prispôsobiteľný počet tlačidiel zvončeka (1, 2 alebo 4 tlačidlá), čítačku kariet, reproduktor, mikrofón a 1x relé na ovládanie...
Kód produktu: 2204-007 EAN: 6923172532565 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | vonkajšia dverná IP jednotka s kamerou |
| Napájanie | 48 V DC (cez switch VTNS2003B-2, dosah napájania 50 m) |
| Napájanie | 48 V DC/1 A |
| Prúdový odber | max. 170 mA |
| Napájanie po Ethernete (PoE) | PoE (802.3af) |
| Ethernet | 10M/100Mbps, TCP/IP |
| Ethernet | 2 vodičový systém |
| Komunikačný protokol | SIP protokol |
| Kamera | 1/2,8" 2Mpx CMOS HD camera |
| Kompresia videa | H.264, H.265 |
| Uhol záberu (horizontálny) | horizontálne 125°, diagonálne 139°, vertikálne 65° |
| Nastavenie kamery | nie |
| Prísvit | áno, IR |
| Výstupné napätie | 12 V DC/100 mA |
| Výstup pre dverný zámok | 1x relé NO/NC (možnosť rozšírenia o 1x relé prídavným modulom DEE1010B) |
| Čítačka kariet | áno, Mifare Classic 13,56 MHz |
| Napájanie zámku | ext. zdroj, zaťaženie relé max. 12 V DC/1 A |
| Doba otvorenia dverného zámku | podľa nastavenia systému |
| Odchodové tlačidlo | áno |
| Nastavenie jednotky | citlivosť mikrofónu, hlasitosť tónov |
| Ovládacie tlačidlo | prispôsobiteľný počet tlačidiel (1,2 alebo 4) |
| Tamper sňatí zo steny | áno |
| Kabeláž | UTP/FTP |
| Kabeláž | 2 vodičové zapojenie |
| Prevedenie | hliník |
| Antivandal | mechanická odolnosť IK 08 |
| Stupeň krytia | IP 65 (nutný silikónový tmel) |
| Inštalácia | povrchová |
| Farba | šedá |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















