WM.3206.G - 10" nástenný, 6U, 350 x 270, sklo
10" nástenný dátový rozvádzač so sklenenými dverami, dodávaný v zmontovanom stave. Pevná zváraná konštrukcia, skelet z oceľového plechu, šedá prášková farba. Rozvádzač je dodávaný kompletne zmontovaný. Sklenené dvere...
Kód produktu: 2011-073 EAN: 8595584653077 Výrobca: LAN-TEC
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ rozvádzača | nástenný jednodielny - zmontovaný |
| Prevedenie | zváraná konštrukcia, sklenené dvere so zámkom |
| Povrchová úprava | práškovo lakovaná oceľ s jemnou povrchovou úpravou |
| Výška | 6 U (1U = 4,5 cm) |
| Predné lišty | 10”, posuvné lišty |
| Zadné lišty | nie |
| Štandardná hĺbka | 270 mm |
| Štandardná šírka | 350 mm |
| Maximálna záťaž rozvádzača | 20 kg |
| Predné sklenené dvere | bezpečnostné sklo vrátane zámku a dvoch kľúčov |
| Uhol otvárania dverí | 180°, je možné zmeniť smer otvárania dverí |
| Bočné dvere | áno |
| Ventilácia | systém pasívnej ventilácie v skelete rozvádzača |
| Monžnosť inštalácie ventilátora | nie |
| Otvory pre vstup kabeláže | áno, 3 x strešný/spodný priestor a zadná časť |
| Montáž | povrchová, montážna lišta, 4 otvory pre montáž |
| Zemniaci bod | áno |
| Montážna sada | áno, súčasť dodávky |
| Farba | šedá |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















