Wöhler CFM 600 - kompenzačný prietokomer
Wöhler CFM 600 - kompenzačný prietokomer Použitie presné nastavenie a vyváženie ventilačných systémov rýchle a presné určenie prietoku vzduchu sacieho i výfukového vedenia vzduchotechniky rôzne režimy merania: kontinuálne meranie...
Kód produktu: 7490 Výrobca: Wöhler Bohemia
- Popis
- Otázka k produktu
Wöhler CFM 600 - kompenzačný prietokomer
Použitie
- presné nastavenie a vyváženie ventilačných systémov
- rýchle a presné určenie prietoku vzduchu sacieho i výfukového vedenia vzduchotechniky
- rôzne režimy merania: kontinuálne meranie pre nastavenie systému HVAC, preskúšanie pre kontrolu nastavenia
- precízne meranie jednotlivých prúdov v potrubí veľkých rozmerov, napr. lineárnych difuzérov
Výhody
- objemové prúdenie nie je ničím ovplyvňované vďaka meraciemu lieviku
- veľká presnosť vďaka kompenzácii / vynulovaniu tlaku
- presné meranie na vstupe a výstupe bez ohľadu na geometriu prierezu potrubia
- presné preskúšanie a nastavenie systémov ventilácie v budovách
- posudzovanie kvality ovzdušia vďaka súčasnému stanoveniu objemu prietoku, teploty, vlhkosti a tlaku vzduchu
- automatická detekcia prichádzajúceho a odchádzajúceho vzduchu
- ergonomické držadlo - priaznivé ťažisko zaisťuje ľahkú manipuláciu
- výsledky merania môžu byť ukladané a radené podľa projektov či zákazníkov
- 4 GB micro SD-karta na ukladanie dát
- PC-softvér na spracovanie a vyhodnotenie nameraných dát
Technické údaje
| Objem prúdenia (vstup a výstup): | |
| Rozsah merania s kompenzáciou na nulový tlak: | 10 až 550 m 3 /h |
| Rozsah merania so započítanou kompenzáciou: | 551 až 850 m 3 /h |
| Jednotky: | m 3 /h, l/s, CFM |
| Presnosť (pri 20°C): | 3% nám. hodnoty; inak 3 m 3 /h |
| Rozlíšenie: | 1 m 3 /h, 0,1 l/s, 0,1 CFM |
| Teplota vzduchu: | |
| Rozsah: | -20°C až 80°C |
| Jednotky: | °C alebo °F |
| Presnosť (pri 23°C): | 0,3 K |
| Relatívna vlhkosť: | |
| Rozsah: | 0% až 99,9% rv (relatívnej vlhkosti), nie kondenzovaná |
| Presnosť (pri 23°C): | 3% rv |
| Všeobecné: | |
| Hmotnosť: | 2.230 g, vrátane akku |
| Rozmery: | Ø 260 x 350 mm |
| Displej: | farebný dotykový |
| Rozmery štandardného lievika: | 230 x 230 x 145 mm |
Rozsah dodávky
- Wöhler CFM 600 prietokomer
- prídavný merací lievik 230 x 230 x 145 mm
- nabíjací adaptér
- 4 GB micro SD-karta vrátane USB a SD-čítačky kariet
- robustný prepravný kufor

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















