Wöhler FA 410 - vrtuľkový anemometer
Wöhler FA 410 - vrtuľkový anemometer Vrtuľkový anemometer FA 410 je ľahko ovládateľný a vyznačuje sa vysokou presnosťou merania. Prístroj je určený predovšetkým na meranie rýchlosti prúdenia vzduchu, objemu prietoku a na meranie...
Kód produktu: 4146 Výrobca: Wöhler Bohemia
- Popis
- Otázka k produktu
Wöhler FA 410 - vrtuľkový anemometer
Vrtuľkový anemometer FA 410 je ľahko ovládateľný a vyznačuje sa vysokou presnosťou merania. Prístroj je určený predovšetkým na meranie rýchlosti prúdenia vzduchu, objemu prietoku a na meranie okolitej teploty. Medzi hlavné prednosti anemometra FA 410 patria:
- jednoduché použitie s automatickým rozpoznaním meracieho lievika
- merací protokol je možné vytlačiť priamo na mieste cez infračervené rozhranie na termotlačiarni
- teleskopické tyče Wöhler, napr. pri stropných otvoroch
- voliteľné jednotky: m/s, FPM, m³/h, CFM, °C, °F, cm², štvorcové palce
- funkcie HOLD
- funkcia minimum, maximum
- podsvietenie displeja
- paralelné meranie prietoku, objemu a teploty vzduchu
Hlavné využitie termoanemometra FA 410
- meranie rýchlosti prúdenia vzduchu
- meranie a výpočet objemového prietoku vzduchu
- meranie teploty vzduchu
Technické údaje
| Rozsah merania: | |
| Rýchlosť prúdenia: | 0,5 - 30 m/s |
| Objemový prietok: | 0 - 99.999 m 3 /h |
| Teplota: | -20,0 °C - 60 °C |
| Rozlíšenie: | |
| Rýchlosť prúdenia: | 0,1 m/s |
| Objemový prietok: | 0,1 (0 - 9.999,9) alebo 1 (10.000 - 99.999) m 3 /h |
| Teplota: | 0,1 °C/°F |
| Presnosť: | |
| Rýchlosť prúdenia: | ± 1,5% nám. hodnoty + 0,3 m/s pod 20 m/s |
| ± 3% nám. hodnoty + 0,3 m/s nad 20 m/s | |
| Teplota: | ± 0,6°C |
| Všeobecné informácie: | |
| Pracovné podmienky: (pre vyvarovanie sa kondenzátu) | 0 - 50 ° C, < 90% rel.vlh. |
| Skladovacie podmienky: | -10 - 50 ° C, < 90% rel.vlh. |
| Napájanie: | 4x mikro batéria AAA |
| Rozmery prístroja: | 269 x 106 x 51 mm |
| Priemer vrtuľky: | 10 cm |
| Hmotnosť (bez lievika): | 270 g |
Rozsah dodávky
- prístroj FA410
- 4x AAA batérie
- umelohmotný kufrík

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















