FOMEI 10x50 BEATER FMC ďalekohľad
Univerzálne ďalekohľady klasickej konštrukcie ZCF, vhodné na použitie v poľovníctve, športe a turistike . Všetky modely rady BEATER® sú vodeodolné a plnené suchým dusíkom . Silné, zelené pogumovanie a kovové strmene tubusov...
Kód produktu: OY1715 EAN: 8590385717157 Výrobca: FOMEI
- Popis
- Otázka k produktu
Univerzálne ďalekohľady klasickej konštrukcie ZCF, vhodné na použitie v poľovníctve, športe a turistike . Všetky modely rady BEATER® sú vodeodolné a plnené suchým dusíkom . Silné, zelené pogumovanie a kovové strmene tubusov zaručujú ďalekohľadu odolnosť pri každodennom používaní.
Ďalekohľad 10x50 BEATER je vhodný na každodenné pozorovanie prírody alebo na výlety aj v daždivom počasí. Jedná sa o praktický ďalekohľad na turistiku, šport alebo poľovníctvo. Optimálne kombinuje zväčšenie, hmotnosť aj svetelnosť objektívu.
Ďalekohľady sú odolné proti vniknutiu vody a prachu . Tubus je naplnený suchým dusíkom , čo bráni vnútornému oroseniu optiky pri náhlej zmene teploty. Rad BEATER ZCF je vybavený celosklenenou optikou, hranoly sú vyrobené z Bak4 skla. Šošovky sú opatrené antireflexnou vrstvou ( FMC-FaseMultiCoated ) v temne zelenom prevedení. Ďalekohľad je vybavený Twist-Up očnicami , ktoré zaisťujú pohodlné pozorovanie aj pri použití okuliarov.
Osový rozstup okulárov je 57-75mm.
Súčasťou balenia je :
- puzdro
- popruh
- krytky objektívu a okulára
- čistiaca handrička
Návod na upevnenie popruhu nájdete tu.
| Zväčšenie | 10 |
| Priemer objektívu | 50mm |
| Zorný uhol | 5,5° |
| Zorné pole v 1000 m | 96m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť | 3m |
| Relatívna svetelnosť | 25 |
| Optický výstup | 5mm |
| Sklo hranola | BaK4 |
| Úprava šošoviek | FMC |
| Dioptrická korekcia | ± 4dpt |
| Statívový závit | áno |
| Šírka | 195mm |
| Dĺžka | 185mm |
| Hmotnosť | 870g |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika




















