FOMEI 7x50 LEADER RNV SMC ďalekohľad
Ďalekohľady s robustným čiernym pogumovaním konštruované na pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok. Konštrukcia optiky LEADER R dokáže využiť aj zvyškové svetlo, preto je možné s nimi pozorovať aj za šera av jasnej noci....
Kód produktu: OY2304 EAN: 8590385723042 Výrobca: FOMEI
- Popis
- Otázka k produktu
Ďalekohľady s robustným čiernym pogumovaním konštruované na pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok. Konštrukcia optiky LEADER R dokáže využiť aj zvyškové svetlo, preto je možné s nimi pozorovať aj za šera av jasnej noci. Uplatní sa všade tam, kde pozorovateľ požaduje vysokú svetelnosť obrazu a široké zorné pole . Sú vhodné pre poľovníctvo , turistiku, ale aj na pozorovanie nočnej oblohy.
Legendárna 7x50 LEADER RNV je tou pravou voľbou premyslivosť a pozorovanie za súmraku alebo večer. Jeho hlavnými benefitmi sú vysoká svetelná priepustnosť a široké zorné pole.
Telo ďalekohľadu je opatrenou tvrdenou gumou so zvýšenou odolnosťou a ochranou proti oderu. V rade ďalekohľadov LEADER R je pri výrobe hranola použité špeciálne viacpriepustné optické sklo Bak4 , šošovky K4 sú ošetrené viacnásobnou antireflexnou vrstvou ( SMC - SuperMultiCoated ). Precízna, úplne plynulo sa pohybujúca, mechanika ďalekohľadu umožňuje ostrenie aj v rukaviciach. Ďalekohľad je možné upevniť na statív pomocou adaptéra.
Kovové strmene zaisťujú pevné spojenie a spoľahlivú súososť oboch tubusov. Osový rozstup okulárov je 60-72mm.
Súčasťou balenia je:
- puzdro
- popruh
- krytky objektívu a okulára
- čistiaca handrička
Návod na upevnenie popruhu nájdete tu.
| Zväčšenie | 7x |
| Priemer objektívu | 50mm |
| Zorný uhol | 7,1° |
| Zorné pole v 1000 m | 124m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť | 8m |
| Relatívna svetelnosť | 51 |
| Optický výstup | 7,1mm |
| Sklo hranola | BaK4 |
| Úprava šošoviek | SMC |
| Dioptrická korekcia | ± 2dpt |
| Statívový závit | áno |
| Šírka | 191mm |
| Dĺžka | 168mm |
| Hmotnosť | 850g |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika




















