FOMEI 9x63 ZCF LEADER RSV, SMC ďalekohľad
Ďalekohľady s robustným čiernym pogumovaním konštruované na pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok. Konštrukcia optiky LEADER R dokáže využiť aj zvyškové svetlo, preto je možné s nimi pozorovať aj za šera av jasnej noci....
Kód produktu: OY2403 EAN: 8590385724032 Výrobca: FOMEI
- Popis
- Otázka k produktu
Ďalekohľady s robustným čiernym pogumovaním konštruované na pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok. Konštrukcia optiky LEADER R dokáže využiť aj zvyškové svetlo, preto je možné s nimi pozorovať aj za šera av jasnej noci. Uplatní sa všade tam, kde pozorovateľ požaduje vysokú svetelnosť obrazu . Sú vhodné pre poľovníctvo , turistiku, ale aj na pozorovanie nočnej oblohy.
Legendárna 9x63 LEADER RSV je tou pravou voľbou pre poľovníctvo a pozorovanie za súmraku alebo večer. Jeho hlavnými benefitmi sú vysoká svetelná priepustnosť zachovaná aj pri veľkom zväčšení.
Telo ďalekohľadu je opatrenou tvrdenou gumou so zvýšenou odolnosťou a ochranou proti oderu. V rade ďalekohľadov LEADER R je pri výrobe hranola použité špeciálne viacpriepustné optické sklo Bak4 , šošovky K4 sú ošetrené viacnásobnou antireflexnou vrstvou ( SMC - SuperMultiCoated ). Precízna, úplne plynulo sa pohybujúca, mechanika ďalekohľadu umožňuje ostrenie aj v rukaviciach. Ďalekohľad je možné upevniť na statív pomocou adaptéra.
Kovové strmene zaisťujú pevné spojenie a spoľahlivú súsosť oboch tubusov. Osový rozstup okulárov je 60-72mm.
Súčasťou balenia je:
- puzdro
- popruh
- krytky objektívu a okulára
- čistiaca handrička
Návod na upevnenie popruhu nájdete tu.
| Zväčšenie | 9x |
| Priemer objektívu | 63mm |
| Zorný uhol | 5° |
| Zorné pole v 1000 m | 87m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť | 10m |
| Relatívna svetelnosť | 49 |
| Optický výstup | 7mm |
| Sklo hranola | BaK4 |
| Úprava šošoviek | SMC |
| Dioptrická korekcia | ± 2dpt |
| Statívový závit | áno |
| Šírka | 185mm |
| Dĺžka | 190mm |
| Hmotnosť | 980g |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika




















