HX-40 - vonkajšie, 2x PIR, pet imunita, dosah 12 m
Dvojitý PIR detektor s vejárovou det. charakteristikou s možnosťou selektívneho maskovania. Vysoká odolnosť voči zvieratám, detekčný rozsah 4/5,5/9m/85°. Súčasťou balenia je kĺbový držiak na stenu nastaviteľný ±90 °. Typ...
Kód produktu: 2205-060 EAN: 788924085791 Výrobca: OPTEX
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | 2x PIR |
| Prostredie | vonkajšie |
| Antimasking | nie |
| Snímacia charakteristika | vejár |
| PET imunita | áno |
| Dosah | 12 m |
| Montážna výška | 2,5 - 3 m |
| Pokrytie | 12 m, 85° |
| Napájanie | 9,5 - 18 V= |
| Max. prúdový odber | 35 mA |
| PIR senzor | 2x quad |
| Citlivosť | 3 úrovne |
| Poplachový výstup | NC/NO |
| Tamper krytu | áno, NC |
| Súčasť balenia | kĺbový držiak na stenu |
| Pracovná teplota | -20 až 60°C |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















