HX-80N - vonkajší, 2x PIR, inšt 2,5-3m, PET, dosah 24m
2x PIR detektor s dosahom 24 m a pokrytím 2 m. Dvojica PIR snímačov zabezpečuje odolnosť voči PET v celej detekčnej oblasti pri zachovaní detekcie osôb. Detektor sa dodáva s držiakom, ktorý umožňuje horizontálne a vertikálne...
Kód produktu: 2407-643 EAN: 788924087030 Výrobca: OPTEX
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | 2x PIR |
| Prostredie | vonkajšie |
| Antimaskovanie | nie |
| Snímanie Vlastnosti | ventilátor |
| Odolnosť voči PET | áno |
| Dosah | 24 m |
| Montážna výška | 2,5 - 3 m |
| Pokrytie | 24 x 2 m |
| Pokrytie | 24 x 2 m |
| Výkon | 9,5 - 18 V= |
| Max. Odber prúdu | 35 mA |
| Snímač PIR | dvojitý |
| Citlivosť | 3 úrovne |
| Alarmový výstup | NC/NO | Alarmový výstup | NC/NO |
| Tampér krytu | áno, NC | Balenie | Montáž na stenu | Rýchlosť detekcie | 0,3 - 1,5 m/s | Pracovná teplota | -20 až 60 °C |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















