IPC-HDBW1430DE-SW - 2,8 mm - 4 Mpix, 30 m, WiFi 2,4 GHz dosah 80 m, antivandal
Vonkajšia WiFi antivandal dome kamera s fixným objektívom 2,8 mm (uhol 90 °) a IR prísvitom 30 m. Rozlíšenie 4 Mpix. Dosah WiFi je 80 m vo voľnom priestore. Slot pre micro SD kartu. Detekcia pohybu. Napájanie iba 12 VDC. Ukážkové videá...
Kód produktu: 2205-091 EAN: 6923172539984 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome |
| Rad | Wi-Fi Series |
| Snímací prvok | 1/1.3” 4Megapixel progressive CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.025 lux@F2.0 (Color,30 IRE) 0.0025 lux@F2.0 (B/W,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Prísvit | 30 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 90° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2560 x 1440 px |
| Rýchlosť snímkovania | 20 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| Nastaviteľné funkcie | DWDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, detekcia pohybu, atď. |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| WiFi | Wi-Fi 2,4 GHz (IEEE802.11b/g/n), 80 m (vo viditeľnej vzdialenosti) |
| Napájanie | 12VDC/2-4,9 W (zdroj súčasťou balenia) |
| Materiál | kovový kryt |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















