IPC-HDBW2241R-ZAS-B - 2,7-13,5 mm - čierna 2Mpix Starlight, 40m, AI, MIC, SMD Plus, alarm, antiv.
Vonkajšia čierna antivandalová IP kamera WizSense s vysokocitlivým snímačom Starlight a umelou inteligenciou SMD Plus na ochranu perimetra pomocou detekcie osôb a vozidiel.Rozlíšenie 2 Mpix, inteligentné IR osvetlenie 40 m, motorizovaný...
Kód produktu: 2306-071 EAN: 8595584659444 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Komora | Linka | WizSense | Snímací prvok | 1/2.8" 2Megapixelový progresívny snímač CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,002 lux@F1.5 (farebne, 30 IRE) 0,0002 lux@F1.5 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana perimetra, SMD Plus |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický infračervený svetelný filter) |
| Vysvetlenie | 40 m |
| Typ objektívu | motor |
| Objektív | 2,7-13,5 mm | Zorný uhol (horizontálny) | 108°-30° |
| Rozlíšenie | 2 Mpix |
| Počet pixelov | 1920 x 1080 px |
| Frekvencia snímania | 25 sn/s pri 2 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 | Typ kompresie dát | H.264+ | Typ kompresie dát | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG | Nastavenia | Softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, DMSS a IMOU Life, Webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná analýza videa | AI umelá inteligencia + pravidlá IVS - ochrana perimetra a detekcia pohybu SMD Plus |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD Plus, WDR, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu atď. | Audio I/O | Integrovaný mikrofón | Alarmový I/O | 1 kanál vstup: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanál výstup: 300 mA 12 VDC | Karta SD | Micro SD (max. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/1,8 W (12 VDC); 2,6 W (PoE), max.+zapnutá inteligencia +WDR +IR): 6,3 W (12 VDC); 7,2 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 | Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















