IPC-HFW5442E-ZE-S3 BLACK - 2,7-12 mm - čierna 4Mpix Starlight, 60m, rozšírené AI, SMD3.0, SSA, MIC, audio a alarm I/O, ePoE, antivandal
Vonkajšia antivandal IP kamera radu WizMind S, vysoko citlivý snímač Starlight a integrovaný mikrofón. 4 Mpix rozlíšenie, IR LED 60 m, motorický objektív 2,7 - 12 mm (115 ° -47 °). AI umelá inteligencia, IVS pravidlá, ochrana perimetra...
Kód produktu: 2306-093 EAN: 6923172578730 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | WizMind S |
| Snímací prvok | 1/1.8" 4Megapixel CMOS image sensor |
| Svetelná citlivosť | 0.0007 lux@F1.8 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.8 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, SMD3.0, Face detection, People counting, Heat map, Smart Object Detection Abandoned/Missing, Video Metadata, Smart Sound Detection, AI SSA |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Prísvit | 60 m |
| Typ objektívu | motorický |
| Objektív | 2,7-12 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 115° – 47° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2688 x 1520 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI |
| Typ kompresie dát | H.264 AI |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia, IVS pravidlá, ochrana perimetra s klasifikáciou objektov osoba vozidlo SMD 3.0, detekcia tvárí, pridaný a zmiznutý objekt, počítanie osôb, metadáta, inteligentná detekcia zvuku, heat mapy |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD, AI SSA, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Alarm I/O | 2 kanály in: 5 mA 3V – 5VDC / 1 kanály out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE/ePoE alebo 12 VDC/Basic: 3.7 W (12 VDC); 4.9 W (PoE) Max. (H.265 + WDR + Intelligence on + IR on): 9.8 W (12 VDC); 12.3 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















