IPC-HFW5849T1-ASE-LED - 3,6 mm - 8 Mpix Starlight full color, biela LED 50 m, AI, MIC, ePoE, popl.
Vonkajšia kompaktná IP kamera radu WizMind, integrovaný mikrofón a reproduktor, technológia Starlight full color s veľmi vysokou citlivosťou snímača 1/2" as farebným nočným obrazom. Fixný objektív 3,6 mm (91°), doplnená o biele...
Kód produktu: 2204-024 EAN: 6923172524539 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | WizMind |
| Snímací prvok | 1/2”8Megapixel progressive CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.0005 lux @F1.0 |
| Technológia | Artifical Inteligencia: Perimeter protection, SMD Plus, Face detection, Face atribútes, People counting, Heat map, Object Abandoned/Missing |
| Nočný režim | režim DEŇ/NOC - elektronický |
| Prísvit | 50 m biele LED |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 3,6 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 91° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 3840 x 2160 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 8 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia a IVS pravidlá: ochrana perimetra, rozpoznanie osoby a vozidla, klasifikácia objektov, počítanie osôb, detekcia tváre, heat mapy, opustený/stratený objekt |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón a reproduktor |
| Alarm I/O | 1/1 |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE/ePoE alebo 12VDC/Basic: 5.3 W (12 VDC); 6.2 W (PoE) Max. (H.265 + 3 streams + intelligence + LED): 11.1 W (12 VDC); 12.1 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















