IPC-UDW3458T-ZS - 2,7-13,5 mm - 4Mpix Starlight, 40 m, AI, MIC, SMD Plus
Séria vonkajších IP kamier WizSense Senzor Starlight, AI SMD+ na ochranu perimetra na detekciu osôb/vozidiel. 4 Mpix, inteligentné IR 40 m, objektív 2,7-13,5 mm (104°-29°), integrovaný mikrofón, slot na kartu micro SD. Výhodou tejto...
Kód produktu: 2404-048 EAN: 6939554945250 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Konštrukcia | Kúpeľná guľa |
| Linka | WizSense |
| Snímací prvok | 1/2.9" 4Megapixelový progresívny snímač CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,008 lux@F1.5 (farebné, 30 IRE). 0,0008 lux@F1.5 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana perimetra, SMD Plus |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický infračervený svetelný filter) |
| Vysvetlenie | 40 m |
| Typ objektívu | motor |
| Objektív | 2,7-13,5 mm | Zorný uhol (horizontálny) | 104°-29° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet pixelov | 2688 x 1520 px |
| Frekvencia snímania | 20 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie údajov | H.265 | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG | Nastavenia | Softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, DMSS a IMOU Life, Webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná analýza videa | AI umelá inteligencia + pravidlá IVS - ochrana perimetra a detekcia pohybu SMD Plus |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD Plus, WDR, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu atď. | Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofón | Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/1,9 W (12 VDC); 2,8 W (PoE), max.+intelligence on +WDR +IR on): 6,1 W (12 VDC); 7,3 W (PoE) | PoE Type | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE | Materiál | kov | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















