JA-115P - zbernicový stropný PIR
Výrobok je zbernicovým komponentom systému JABLOTRON 100+. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Oproti štandardným PIR detektorom pohybu z radu JABLOTRON 100+ je tento detektor určený na inštaláciu na strop. Typ...
Kód produktu: 0109-803 EAN: 8595614117265 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálna na BUS zbernici |
| Adresacia detektora v systéme | jedna pozícia |
| Nastavenie detektora | softvér F-link z PC |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Prúdový odber | 2,8 - 30 mA |
| Montážna výška | 2,5 - 3,5 m nad úrovňou podlahy |
| Dosah | 11 m, 360 ° (v 3,5 m inštalačnej výšky) |
| Montáž/uchytenie | na strop |
| Poplachový výstup | po BUS zbernici |
| Odolnosť na faloš. popl. | nastaviteľná v dvoch úrovniach |
| Prevedenie krytu | plast |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















