JA-120PC - zbernicový PIR s kamerou 43 °
Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Pri zaznamenaní pohybu zhotovuje kamera detektora farebnú snímku v rozlíšení až 640x480 bodov. Typ detektora digitálny BUS detektor...
Kód produktu: 0104-803 EAN: 8594052539226 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálny BUS detektor PIR s kamerou |
| Adresacia detektora v systéme | jedna pozícia |
| Nastavenie detektora | softvér F-link z PC |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Prúdový odber pokoj/poplach | 5 mA / 110mA |
| Montážna výška | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Dosah | 12 m, 55° (základná šošovka) |
| Uhol záberu (horizontálny) | kamera: 43° |
| Vlastnosti | veľkosť snímky: (typicky) 2-10kB / 2-64kB (6kB / 35kB) |
| Montáž/uchytenie | na stenu, do rohu |
| Rozlíšenie | LQ 320x240; HQ 640x480 bodov |
| Vlastnosti | čas prenosu LQ snímky do ústredne: do 20 sec. (ideálne 10 sec.) |
| Funkcia | vytvorenie snímky na vyžiadanie |
| Funkcia | dosah blesku: max. 3 m |
| Poplachový výstup | po BUS zbernici |
| Prevedenie krytu | plast |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















