JA-120PW - zbernicový PIR + MW
Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Vďaka kombinácii PIR a mikrovlnnej detekcie (MW) je detektor vysoko odolný proti falošným poplachom. Pri detekcii je aktivovaný MW detektor, ktorý potvrdzuje predošlú...
Kód produktu: 0106-631 EAN: 8594052539318 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálny duálny detektor na BUS zbernici |
| Funkcia | PIR + MW |
| Adresacia detektora v systéme | jedna pozícia |
| Nastavenie detektora | softvér F-link z PC |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Prúdový odber | 5 - 25 mA |
| Montážna výška | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Dosah | 12 m, 110° (so základnou šošovkou) |
| Montáž/uchytenie | na stenu, do rohu |
| Poplachový výstup | po BUS zbernici |
| Prevedenie krytu | plast |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















