PD.0601.001 - 19" napr. panel, 1U, 6 x 230 V, vypínač, poistka
Rozbočovací napájací panel pre inštaláciu do 19" dátového rozvádzača na rozbočenie napájania 6 zásuvkami 230V so uzemňovacím kolíkom NF C61-314, výška 1U s výpínačom, poistkou a prívodný kábel vidlice DIN49441, farba...
Kód produktu: 1007-001 EAN: 8595584614658 Výrobca: LAN-TEC
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ príslušenstva | rozvodový panel 230 V |
| Elektrické parametre | 230 V/50 Hz, 16 A, poistka 16 A |
| Počet zásuviek | 6, ČSN, uzemňovací kolík |
| Spôsob montáže | klasická montáž do vertikálnych líšt |
| Montážne drážky | súčasť dodávky |
| Výška | 1,5 U |
| Dĺžka prívodného kábla | 280 cm, uhlová flexo-zástrčka |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















