PD.0801.001 - 19" napájací panel, 1U, 8 x 230 V, vypínač
Rozbočovací napájací panel pre inštaláciu do 19" dátového rozvádzača na rozbočenie napájania 8 zásuvkami 230V so uzemňovacím kolíkom NF C61-314, výška 1U s výpínačom a prívodný kábel vidlice DIN49441, farba čierna. Typ...
Kód produktu: 1007-002 EAN: 8595584614665 Výrobca: LAN-TEC
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ príslušenstva | rozvodový panel 230 V |
| Elektrické parametre | 230 V/50 Hz, 16 A |
| Počet zásuviek | 8, ČSN, uzemňovací kolík |
| Spôsob montáže | klasická do vertikálnych líšt |
| Montážne drážky | súčasť dodávky |
| Výška | 1 U |
| Dĺžka prívodného kábla | 280 cm, uhlová flexo-zástrčka |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















