VHC-1-ZAP v2 - vonkajšia zápustná jednotka s kamerou
Vonkajšia dverná jednotlačítková jednotka s kamerou pre zápustnú montáž. Obsahuje kameru, LED prisvietenie, tlačidlo zvončeka, reproduktor, mikrofón, zápustnú krabicu Typ modulu vonkajšia dverná jednotka s kamerou Napájanie 22 - 27...
Kód produktu: 2305-033 EAN: 8595584656900 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | vonkajšia dverná jednotka s kamerou |
| Napájanie | 22 - 27 V DC zo zdroja VT-SEPv2+PS1 |
| Prúdový odber | min. 35 mA, max. 130 mA |
| Kamera | Color ARS |
| Nastavenie kamery | nie |
| Uhol záberu (horizontálny) | 105° |
| Horizontálne rozlíšenie | 650 TV riadkov |
| Prísvit | áno, LED |
| Výstup pre dverný zámok | 1 x relé NO/NC |
| Napájanie zámku | z jednotky, max. 270 mA/12 V DC (nie je možné napájať samozamykacie zámky) |
| Napájanie zámku | ext. zdroj, zaťaženie relé max. 24 V/1 A DC/AC |
| Doba otvorenia dverného zámku | 1 - 99 s |
| Odchodové tlačidlo | áno (len pri napájaní zámku z jednotky) |
| Čas hovoru | 90 sekúnd |
| Ovládacie tlačidlo | 1x hr. zvonenie |
| Počet dverných jednotiek v systéme | max.4 (pri použití modulu VT-BUS4A) |
| Kabeláž | 2 drôty, krútené, netienené |
| Inštalácia | zápustná |
| Farba | nerez |
| Súčasť balenia | zápustná krabica (š 105 xv 208 xh 41 mm) |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















