Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking M328
Viking M328 Solárne stropné svetlo LED so senzorom pohybu
Solárne LED svetlo s pohybovým senzorom a s 328 ks vysoko svietivých LED je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez možnosti pripojenia k elektrickej...
Kód produktu: M328 EAN: 8595656506041 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking M328 Solárne stropné svetlo LED so senzorom pohybu
- Solárne LED svetlo s pohybovým senzorom a s 328 ks vysoko svietivých LED je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez možnosti pripojenia k elektrickej sieti, ako je záhrada, vchod do domu a pod.
- Vďaka solárnej energii je LED svetlo úplne samostatné a nezávislé od elektrickej siete.
- Je veľmi jednoduché na inštaláciu a za pár okamihov dokážete osvetliť akýkoľvek priestor bez potreby dodatočného zapojenia.
- Batérie v sol. svetlách poskytujú dostatok energie pre celé nočné osvetlenie.
- Ďalšou výhodou, okrem ich jednoduchej inštalácie a mobility, je ich individuálne nastavenie intenzity osvetlenia podľa aktuálnej potreby.
- Vstavaný snímač pohybu detekuje pohyb až do 8 m v 120° zornom uhle, dokáže rozpoznať aj falošný pohyb (pohyb konárov, vietor atď.).
- Rozptyl svetla až do 270° !
- Odolnosť voči dažďu a vode IP65 (dážď, striekajúca voda, silný vietor s dažďom, sneh atď.).
- Výhodou svetiel série M, je ochranný plastový kryt svetiel LED s pravidelnými lomenými prvkami na vnútornej strane, ktoré zabezpečujú lepšiu vodivosť svetla a rozptyl svetla, oproti obyčajnému, priehľadnému krytu.

| Technické špecifikácie: | |
| Označenie | VIKING M328 |
| Solárny panel: | Polykryštalický, 5,5 V, 2 W |
| Svietivosť: | 3000lm |
| Počet LED: | 328ks |
| Typ batérie: | Li-ion batéria 2500 mAh/3,7 V |
| Úroveň ochrany: | IP65 |
| Detekcia pohybu do: | 3-5m |
| Zorný uhol senzora: | 120° |
| Svetlo: | 270° |
| Módy: | plné svetlo, tlmené svetlo + pohybom aktivované plné svetlo, stále tlmené svetlo |
| rozmer svetla | 170*58*104mm |
| Certifikácia: | CE, RoHS |
| Hmotnosť výrobku: | 220g |
| Hmotnosť balenia: | 270 g |
| Čas nabíjania: | 8h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Svetlá farba: | biela, 6000K |




Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















