VT-D-SL2 - vnútorná audio jednotka
Vnútorná hlasová jednotka so slúchadlom. Typ modulu audio jednotka Funkcia otvorenie dverí Funkcia interkom IBA vnútorné, tj v rámci rovnakej adresy Funkcia cez slúchadlo NEDÁ nastaviť čas otvorenia dverí Napájanie 22 - 27 V DC zo...
Kód produktu: 1306-008 EAN: 8595584626262 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | audio jednotka |
| Funkcia | otvorenie dverí |
| Funkcia | interkom IBA vnútorné, tj v rámci rovnakej adresy |
| Funkcia | cez slúchadlo NEDÁ nastaviť čas otvorenia dverí |
| Napájanie | 22 - 27 V DC zo zdroja VT-SEPv2+PS1 |
| Prúdový odber v pokoji | 5 mA |
| Prúdový odber pri aktivácii | 80 mA |
| Kabeláž | 2 drôty, krútené, netienené |
| Ovládacie tlačidlá | aktivácia interkomu, otvorenie dverí |
| Audio jednotiek v systéme | podľa typu systému |
| Počet audio jednotiek na jednu adresu | maximálne 4 (v systéme do 32 adries) |
| Montáž | povrchová |
| Farba krytu | biela/sivá |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















